Kas yra testatonas (Testathon)

What is Testathon?

It’s a hackathon for testers. Or, in other words, it’s a marathon for testers. The first two testathons happened this summer (2014) in Stockholm and London. And the first testathon in US will happen this Oct 4, 2014 in San Francisco.

San Francisco Testathon Video:


London Testathon Video:


Kas yra testatonas?

Tai hakatonas testuotojams. Arba, kitais žodžiais tariant, testuotojų maratonas.

IDĖJA TAU: Jeigu tu esi tas žmogus, kuris norėtų rengti pirmąjį testatoną Lietuvoje – nedvejok, ir rašyk mums laišką (kontaktai tinklapio apačioje). Aš nemokamai leisiu naudotis domenais (testatonas.lt ir testathon.lt). Galite ir bilietus pardavinėti, tinklapį kurti ar ką tik norite daryti.

Papildyta 2014-09-20: Šiokios tokios naujienos dėl šio renginio. Turėjome jau Round 1 konferenciją su organizatoriais. Labai daug paaiškino, apie tai kaip tas testavimas vyksta ir kokie sunkumai yra. Sutarėme dėl Round 2, ir plius minus orientacinio laiko. T.y. kitų metų sausio pabaiga – kovo vidurys, šitam renginiui. Plius atsirado pirmieji žmogučiai, kurie parašė norintys ‘atiduoti save’, t.y. prisidėti prie šio renginio. Viskas dar labai early stage, bet tikrai YRA šansų, kad prikviesime visą šitą TEAM’ą į LIETUVĄ ir per renginį bus testuojami tokio lygio ir tokių kompanijų produktai kaip “UNRELEASED SPOTIFY.COM, DROPBOX APPS” ir kiti. ROUND 2 bus spalio pabaigoje. ROUND 3 turbūt jau bus galutinis ir jų ofise Londone.